Hadde jeg vinger er Margaret Skjelbreds debut som novelleforfatter. Samlingen består av 17 noveller, og boka har et omslag som er simpelthen nydelig. Allerede fra første novelle, treffer Skjelbred midt i hjertet og spiller på hele følelsesregisteret. Leseropplevelsene fra disse novellene brakte med seg mange smil og tårer, og boka anbefales på det sterkeste.
Hva skjer?
mai
21
lør
10:30
Lørdagssjakk for barn og ungdom
Lørdagssjakk for barn og ungdom
mai 21@10:30-12:00
Lørdagssjakk for barn og ungdom Som del av prosjektet Ungdom for barn, starter vi opp med sjakk på Tangenten hver lørdag. Vi møtes på Øvre kafé. Dette vil være et gratis arrangement uten påmelding, med[...]
12:00
Småtassfilm
Småtassfilm
mai 21@12:00-12:30
Småtassfilm Hver lørdag klokka 12 viser vi film for barn. Filmen vises i auditoriet på Tangenten. Passer for barn fra 3 til 6 år, sammen med voksne. Velkommen!
mai
23
man
18:00
Franskgruppe
Franskgruppe
mai 23@18:00-19:30
Franskgruppa består av en gruppe mennesker som kan snakke fransk og som søker sammen i dette fellesskapet for å vedlikeholde og utvikle språket. Velkommen! I samarbeid med Nesodden frivilligsentral.
Betjent åpningstid

Åpningstider i dag:
Dag | Åpen | Stengt |
---|---|---|
Mandag | Stengt | |
Tirsdag | Stengt | |
Onsdag | 11:00 | 15:00 |
Torsdag | 11:00 | 19:00 |
Fredag | 11:00 | 15:00 |
Lørdag | 10:00 | 14:00 |
Søndag | Stengt |
Biblioteket er selvbetjent i Tangentens åpningstid
Med forbehold om avvikende åpningstid i forbindelse med ferier og helligdager
Med forbehold om avvikende åpningstid i forbindelse med ferier og helligdager